Dlaczego warto inwestować z Conseq Funds Investiční společnost, a.s.

Doświadczenie

Spółka Conseq Funds investiční společnost, a.s. inwestuje z sukcesem środki finansowe swoich klientów na rynku czeski już od 29 lat. Na rynku polskim działa od 2016 roku.

Zaufanie

Dążymy do zdobycia i utrzymania zaufania naszych klientów i doradców finansowych. Zaufanie postrzegamy jako najcenniejsze z aktywów, jakim może dysponować instytucja finansowa i bez którego nie może funkcjonować. Nasze motto to potwierdza: „Jeśli muszę wybierać między utratą zaufania klienta a stratą finansową – wybiorę stratę finansową, ponieważ pieniądze prawdopodobnie zarobię ponownie, a utracone zaufanie odzyskam z wielkim trudem.“

Dostosowanie

Dzięki temu, że jesteśmy spółką prywatną, mamy możliwość dostosowania portfela oferowanych produktów i usług do potrzeb klientów. Jeżeli pojawi się zapotrzebowanie na produkt dedykowany, jesteśmy w stanie go przygotować w ciągu kilku tygodni.

Transparentność

Nieustannie dążymy do utrzymania wysokiego stopnia otwartości informacyjnej, przy przekazywaniu informacji o wynikach zarządzanych przez nas portfeli i funduszy, jak i przy prezentacji naszych danych finansowych.  Zasada ta obowiązuje nie tylko w lepszych czasach, gdy rynki rosną, wszystkim się powodzi a prezentowanie własnych sukcesów nie sprawia żadnych problemów, lecz również w czasach trudnych, które są prawidłowością na rynkach finansowych. Jesteśmy przekonani, że właśnie wtedy regularna i otwarta komunikacja z klientami oraz doradcami finansowymi jest najważniejsza dla utrzymania wzajemnego zaufania.

Osobista odpowiedzialność

Conseq Funds investiční společnost, a.s. ma przejrzystą strukturę akcjonariatu. Najwięksi akcjonariusze spółki są również jej menadżerami. Od momentu powstania spółki są zaangażowani w jej rozwój i stoją za każdym krokiem prowadzącym do poprawy świadczonych usług. Dlatego to właśnie oni są w pełni odpowiedzialni wobec klientów i partnerów biznesowych.

Oferta produktowa najwyższej jakości 

Nasz zespół inwestycyjny pod kierownictwem założyciela spółki Jana Vedrala należy do najbardziej doświadczonych managerów specjalizujących się w inwestycjach na rynkach kapitałowych nowych państw członkowskich UE w regionie środkowoeuropejskim. W tym zakresie długotrwale osiąga nadzwyczajne wyniki.

Maksymalnie możliwe zyski  

Nie zadowalają nas średnie wyniki. Dla naszych klientów chcemy osiągnąć maksimum tego, na co rynek pozwala w danej chwili.  Naszym celem nie jest kopiowanie rentowności rynku, na którym aktualnie inwestujemy. Chcemy być lepsi. Charakteryzuje nas aktywny styl inwestycyjny, tak samo dobieramy partnerów, z którymi współpracujemy. Nasi partnerzy, z których produktów korzystamy, są uznanymi na arenie międzynarodowej managerami specjalizującymi się w danym regionie bądź danej klasie aktywów. Ich długoterminowe wyniki zapewniają im miejsce w czołówce światowych graczy, a także dają pewność, że zarządzane przez nich fundusze wciąż będą wykazywać ponadprzeciętne zyski. 

Świat inwestycji na wyciągnięcie ręki

Połączenie możliwości i doświadczenia w inwestowaniu w naszym regionie z doświadczeniem i możliwościami naszych partnerów na rynkach światowych daje kompleksowy portfel wysokiej jakości produktów inwestycyjnych, które mają do dyspozycji nasi klienci i doradcy finansowi w jednym miejscu. 

Gwarancja 100% opieki

Branża, w której działamy, jest ogólnie nazywana „usługami finansowymi”. Wybraliśmy ją sami całkowicie dobrowolnie. Jesteśmy zatem w pełni świadomi, że naszą misją jest służenie naszym klientom i dystrybutorom. Nasza pozycja na rynku powoduje, że musimy stawiać czoła obiektywnie trudniejszym warunkom niż nasza konkurencja, którą stanowią przede wszystkim duże banki oraz oddziały renomowanych banków zagranicznych. Dlatego standard oferowanych przez nas usług musi być możliwie najwyższy, aby być w pełni konkurencyjnym. Od początku koncentrowaliśmy się przede wszystkim na inwestorach instytucjonalnych, których wymagania dotyczące jakości, terminowości, zakresu i spektrum świadczonych usług są wyjątkowo wysokie. Pozyskanie i utrzymanie takich klientów oznacza dla nas spełnianie ich oczekiwań oraz ich pełne zadowolenie. Naszą praktyką jest poświęcanie pełnej uwagi klientom oraz dostosowywania naszych usług do ich potrzeb i życzeń.

Analogiczny standard obsługi, jaki oferujemy klientom instytucjonalnym, świadczymy również naszym dystrybutorom. Współpracując z nimi, kierujemy się filozofią: „dystrybutor oferuje, a Conseq zapewnia całą resztę”. Innymi słowy, mamy świadomość, że znacznie trudniej jest z powodzeniem zaoferować produkt finansowy klientowi niż go „stworzyć”. Dlatego staramy się zapewnić naszym dystrybutorom takie warunki, aby mogli skupić się wyłącznie na kontaktach z klientami.

Przyjaźń

Budując stosunki biznesowe, opieramy się na założeniu, że zawsze lepiej jest współpracować z przyjaciółmi niż wrogami. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na komunikację z naszymi klientami oraz dystrybutorami. Współpraca, opierająca się na wzajemnym zaufaniu i szacunku, przynosi satysfakcję obu stronom.

Niezależność

Conseq Funds investiční společnost, a.s. jest prywatną, niezależną spółką, która nie jest częścią żadnej grupy bankowej ani towarzystwa ubezpieczeniowego. Daje to naszym klientom oraz dystrybutorom oczywiste korzyści. Wybierając spółki inwestycyjne, których fundusze wprowadzamy do naszego portfela, skupiamy się wyłącznie na jakości produktów i usług przez nie oferowanych. Nie ograniczają nas firmy w ramach grupy kapitałowej. Dotyczy to również wyboru naszych dystrybutorów, za których pośrednictwem realizujemy transakcje na rynkach kapitałowych, a także banków depozytariuszy, którzy dla nas i naszych klientów rozliczają transakcje i zarządzają rachunkami. Nasza niezależność umożliwia wynegocjowanie najlepszych możliwych warunków.

Brak konfliktu interesów

 Conseq Funds investiční společnost, a.s. nie świadczy usług bankowości inwestycyjnej. W związku z tym, nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której zaistnieje konflikt interesów klientów lub interesów emitentów, których papiery wartościowe znajdują się w portfelach. Ta sytuacja obowiązuje przy ryzyku niewłaściwego wykorzystania informacji wewnętrznych. 

Brak konkurencji

 Conseq Funds investiční společnost, a.s. nie tworzy własnej sieci sprzedaży, a co za tym idzie nie konkuruje z dystrybutorami, z którymi współpracuje.

Napisz do nas

Wprowadź kod bezpieczeństwa:
 Security code
 

Poważnie podchodzimy do Twojej prywatności i będziemy wykorzystywać przekazane nam dane osobowe wyłącznie zgodnie z warunkami naszej polityki prywatności.