21. 1. 2016 - Conseq wchodzi na polski rynek

  Spółka Conseq Investment Management jest największym managerem inwestycyjnym, w Republice Czeskiej zarządza aktywami w wysokości cca 6.5 mld PLN.

  Poza obsługą wielkich instytucjonalnych inwestorów, Spółka oferuje również programy regularnego inwestowania do otwartych funduszy inwestycyjnych oraz do programów „cyklu życia”. Pomyślną realizację koncepcji w Czechach, dzięki której Conseq uzyskał ponad 250 tysięcy Klientów, udało się z równie dużym sukcesem powtórzyć na Słowacji a teraz we współpracy z Partners Financial Services Polska dostaje się do rąk Polskim Klientom.

  Jesteśmy dumni z naszej niezależności – Nie należymy do żadnego holdingu finansowego, banku czy też towarzystwa ubezpieczeniowego, dlatego do naszych funduszy funduszy, możemy całkowicie samodzielnie wybrać najlepsze pozycje, które mają do zaoferowania najlepsi zarządzający aktywami na świecie.


  21. 1. 2016 - Conseq wchodzi na polski rynek

  Więcej informacji o naszym mocnych stronach można znaleźć tutaj.

  Mamy stabilny zespół zarządzających, który działa pod okiem Jana Vedrala, założyciela i większościowego akcjonariusza Conseq, który jest jednocześnie Prezesem Spółki oraz głównym Strategiem Inwestycyjnym. Również Hana Blovská, Wiceprezes i dyrektor sprzedaży, jest udziałowcem Spółki z udziałem prawie 20%. Osobiste zaangażowanie akcjonariuszy w zarządzanie spółką uważamy za jedną z naszych największych zalet. Więcej na temat osób prowadzących firmę można znaleźć tutaj.

  Czołowym produktem, który chcemy zaoferować naszym Klientom w Polsce to program „cyklu życia” , w pierwszej fazie programu wybierana jest strategia dynamiczna (lub zrównoważona – zależy od preferencji Inwestora). W trakcie trwania produktu wraz z malejącym udziałem funduszy akcji, rośnie udział funduszy konserwatywnych.

  Więcej szczegółowych informacji o programach „cyklu życia” znajdziecie Państwo tutaj.