Uruchomiliśmy dla Was nową stronę internetową CONSEQ

  Drodzy klienci,
  chcąc oferować Wam usługi najlepszej jakości, uruchomiliśmy nową stronę internetową grupy Conseq. Nowa strona zyskała nie tylko nowoczesny i responsywny design, ale przede wszystkim pojawiło się na niej wiele nowych funkcji takich, jak nowa klasyfikacja i porównanie funduszy, interaktywne kalkulatory inwestycyjne i wiele więcej.

  Uruchomiliśmy dla Was nową stronę internetową CONSEQ Nowa strona działa na solidnych podstawach, które zapewnią Wam klientom, większe bezpieczeństwo, ale także pozwolą nam znacznie szybciej opracowywać nowe funkcje. W przyszłym roku możecie spodziewać się dalszych ulepszeń, dodatkowych treści i nowych funkcjonalności.

  Bezpieczeństwo wiąże z wymogiem odpowiedniego silnego hasła, dlatego też przy pierwszym logowaniu do aplikacji Mój Conseq możecie zostać poproszeni o zmianę hasła na hasło o wymaganej sile. Wierzymy, że ta jednorazowa niedogodność, zostanie zrekompensowana zwiększonym bezpieczeństwem.

  Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, iż nowa witryna wykorzystuje inne adresy URL dla określonych stron, dlatego też może się zdarzyć, że niektóre zapisane w zakładkach linki nie będą działać. Linki te muszą zostać zmienione / zaktualizowane.

  Intensywnie pracowaliśmy nad przygotowaniem i testowaniem nowej strony, niemniej jednak, przy jej uruchomieniu pojawiły się pewne błędy i niespójności. Wiele z nich zostało już rozwiązanych, a za wszelkie niedogodności i ewentualne dalsze błędy, które mogły wystąpić w ostatnich dniach przepraszamy.

  Nowa strona znajduje się pod tym samym adresem: www.conseq.pl

  Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza nowa strona internetowa!

  Z poważaniem,
  Wasz CONSEQ